Uitgelicht

 

Gratis boeken over kinderevangelisatie

De schrijver, Sam Doherty, heeft meer dan 50 jaar ervaring in kinderwerk, zowel in direct kinderwerk als in het geven van trainingen. Hij  is de voormalige Europese directeur van het internationaal Child Evangelism Fellowship (CEF), waarvan IKEG de Nederlandse tak is.

1e boek: Kinderevangelisatie, waarom eigenlijk? Wat is het belang van kinderevangelisatie en is het ook mogelijk dat kinderen tot geloof in Christus kunnen komen? Wat leert de Bijbel ons over dit onderwerp? Dit boekje gaat in de op de vraag waarom het noodzakelijk is om écht Bijbels kinderevangelisatiewerk te doen. Een Bijbelse basis over kinderevangelisatie.

2e boek: Kinderevangelisatie? Ja! Hoe dan? Wanneer iemand een roeping voelt om kinderen te bereiken, komt de vraag: Hoe doe ik dat? Op deze vraag wil dit boek antwoorden geven. Een praktisch handboek voor de beginnende en de ervaren kinderwerker.

 

Met dank aan de schrijver, kunnen we u deze boeken gratis aanbieden; alleen de portokosten worden in rekening gebracht. U kunt de boeken bij ons kantoor of via deze website aanvragen.